Для виготовлення москітної сітки використовується алюмінієвий профіль 10х25 високої якості. Стандартний колір профілю білий і коричневий, але за бажанням замовника можна виготовити сітки будь-якого кольору. Можна не турбується за цілісність конструкції вікна завдяки наявності різного виду фурнітури для установки сіток. Сировина, що використовується для виготовлення москітних сіток, має сертифікат якості ISO. Рамкові москітні сітки стійкі до ультрафіолету і кліматичних впливів завдяки використанню пластику з особливими добавками (UV).
Скловолокно, з якого виготовляється полотно для сітки, покрито прогумованим складом, зробленим на основі ПВХ. Таким чином, забезпечується захист москітної сітки від шкідливих впливів навколишнього середовища. Розмір осередку сітки становить 1 мм. У разі необхідності, рамкову сітку можна зняти і самостійно поставити назад. Господарі, які мають вдома тварин, можуть за допомогою москітної сітки забезпечити їх безпеку, використовуючи міцне полотно, як надійну перепону на шляху бажаючих вибратися назовні кішок і папуг.
Особливу увагу слід звернути на систему кріплення цих москітних сіток. При установці москітних сіток, виникало питання недосконалості кріплення, а саме пластикові зачепи, на яких утримуються москітні сітки. Зараз сміливо можна заявити що дана проблема вирішена. З’явилося плунжерні кріплення, яке дає 100% гарантію, що москітна сітка не випаде з вікна або її НЕ зірве могутнім поривом вітру. Пластикові зачепи, які тримають москітну сітку, під зовнішнього середовища, як правило, через 2-3 роки втрачають міцність стаючи причиною того, що москітна сітка падає з вікна. У кращому випадку падіння призводило до нових витрат з придбання нової москітної сітки. Намагалися прийти їм на зміну металеві утримувачі встановлюються, з квартирної боку тим самим заважають ущільнювача, стоящіму на вікнах. А оскільки власники випускаються з металу жовтого кольору, то ж це не покращує естетичного вигляду вікна. Що з’явилося в даний час плунжерні кріплення москітних сіток, є нікелерование пружинні штифти з різьбленою шапочкою, які монтуються безпосередньо в вертикальні частини рамки москітної сітки по 2 штуки з кожного боку. Така система кріплення надійніше пластикових кріплень і естетично гарніше металевих і не має жодного мінуса.